Kontakt
hose

PullmanErmator AB

Industrivägen 10
777 34 Smedjebacken
Tel: +4
6 (0)240 66 09 60
Fax: +46 (0)240 66 30 60
Email: info@pullman-ermator.se


VI VILL GÄRNA HA
KONTAKT MED DIG!

Till skillnad från många moderna webb-företag, som man enbart kan kontakta  via e-post, vill vi på PullmanErmator gärna prata direkt med våra kunder och leverantörer. Det kräver en något större personalstyrka, men vi tror att en del av vår höga kvalitet är beroende av kontakterna med våra affärspartners. Så välkommen att ringa. På den här sidan hittar du några av våra allra viktigaste medarbetare när det gäller kundkontakter.
Självklart kan du också nå oss via e-post, och en hel del information finns här på hemsidan.
Vi hörs!

Ordersupport
Anki Dahlgren

Anki Dalman

Ordersupport

Telefon:
0240-66 09 60

Email:
anki@pullman-ermator.se

Adam Hedman

Adam Hedman

Ordersupport

Telefon:
0240-66 09 60

Email:
adam.hedman@pullman-ermator.se

Försäljning
Stefan Bergsten

Stefan Bergsten

Nordisk försäljningschef

Telefon:
0240-66 09 86

Email:
stefan.bergsten@pullman-ermator.se

Robin Fransson

Robin Fransson

Säljare norr/mitt

Telefon:
0240-66 09 71

Email:
robin@pullman-ermator.se

David Littorin

David Littorin

Säljare öst

Telefon:
0240-66 09 87

Email:
david.littorin@pullman-ermator.se

Marcus Martinsson

Marcus Martinsson

Säljare väst

Telefon:
0240-66 09 72

Email:
marcus.martinsson@pullman-ermator.se

Kim Christiansson

Kim Christiansson

Säljare syd

Telefon:
0240 - 66 09 73

Email:
kim.christiansson@pullman-ermator.se

Service
Säljare kommer

John Malm

Servicetekniker

Telefon:
0240-66 09 64

Email:
service@pullman-ermator.se

 

Marknad

Ann-Marie Karlsson

Ann-Marie Ståbi

Marknadsassistent

Telefon:
0240-66 09 60

Email:
ann-marie@pullman-ermator.se

 

 

Nyheter Företaget Vår filosofi Lediga tjänster Kontakt Återförsäljare Bildbank