Kontakt
hose

PullmanErmator

Industrigatan 8

553 02

Order: +46 (0)36 570 60 30
Email: order.construction@husqvarnagroup.com


VI VILL GÄRNA HA
KONTAKT MED DIG!

Till skillnad från många moderna webb-företag, som man enbart kan kontakta  via e-post, vill vi på PullmanErmator gärna prata direkt med våra kunder och leverantörer. Det kräver en något större personalstyrka, men vi tror att en del av vår höga kvalitet är beroende av kontakterna med våra affärspartners. Så välkommen att ringa. På den här sidan hittar du några av våra allra viktigaste medarbetare när det gäller kundkontakter.
Självklart kan du också nå oss via e-post, och en hel del information finns här på hemsidan.
Vi hörs!

Ordersupport

Kundjänst

Ordersupport

Telefon:
036-570 60 30

Email:
order.construction@husqvarnagroup.co

Försäljning
Stefan Bergsten

Stefan Bergsten

Nordisk försäljningschef

Telefon:
070-338 23 54

Email:
stefan.bergsten@pullman-ermator.se

Marcus Halén

Marcus Halén

Säljare norr

Telefon:
070-212 72 72
Email:
marcus.halen@pullman-ermator.se

Robin Fransson

Robin Fransson

Säljare mitt

Telefon:
070-690 11 12
Email: robin@pullman-ermator.se

David Littorin

David Littorin

Säljare öst

Telefon:
070-354 98 28
Email:
david.littorin@pullman-ermator.se

Marcus Martinsson

Marcus Martinsson

Säljare väst

Telefon:
070-220 65 20
Email:
marcus.martinsson@pullman-ermator.se

Kim Christiansson

Kim Christiansson

Säljare syd

Telefon:
070-609 72 72
Email:
kim.christiansson@pullman-ermator.se

 

Marknad

Ann-Marie Karlsson

Ann-Marie Ståbi

Marknadsassistent

Telefon:
072-244 23 91

Email:
ann-marie@pullman-ermator.se

 

 

Nyheter Företaget Vår filosofi Lediga tjänster Kontakt Återförsäljare Bildbank